Facebook Pixel

Nelahozeves

Dům se zelenou střechou ve svahu

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Panelová konstrukce, Pálená cihla
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 143 m²
Zastavěná plocha 151 m²
Půdorys 1.PP Půdorys 1.NP
Rodinný dům Nelahozeves Rodinný dům Nelahozeves - Pohled ze severu Rodinný dům Nelahozeves - Pohled z východu Rodinný dům Nelahozeves - Pohled z jihu Rodinný dům Nelahozeves - Pohled ze západu

Popis

Atypický rodinný dům 5+kk je zasazen do severního svahu s přístupem od úpatí. Ve spodním podlaží, které není dobře osluněné, se nachází obslužné prostory (garáž,technická místnost a víceúčelový prostor) a vstupní partie domu. Prostory určené k obývání jsou umístěny o patro výš, na vrcholu svahu, kde se nabízí kontakt s osluněnou zahradou, která jakoby přerůstala na dům ve formě zelené střechy.

Vlastní obývaná zóna domu je soustředěna do jednoho patra, které se nyní ničím nezastíněno otevírá k jihu. Centrální obytný prostor s kuchyní a jídelnou je po obou stranách obklopen dvojicí ložnic. Zázemí obytného patra je orientováno k severu.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.