Facebook Pixel

Kladruby

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 5+kk+garáž
Užitná plocha 185 + 60 m²
Zastavěná plocha 148 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Kladruby Rodinný dům Kladruby - Pohled ze severu Rodinný dům Kladruby - Pohled z východu Rodinný dům Kladruby - Pohled z jihu Rodinný dům Kladruby - Pohled ze západu

Popis

Rodinný dům nezapře inspiraci tématem tradičního venkovského stavení. Použitím typicky českých vesnických hmot v kombinaci s moderně pojatou dispozicí objektu vzniká zajímavý koncept bydlení. Dům je zasazen ve složitém terénu, výrazný západně orientovaný svah již sám o sobě předurčuje orientaci a umístění objektu.

Vstup do objektu a vjezd do garážového stání je tak netradičně řešen velkým střešním vikýřem - jedinou hmotou, která narušuje základní přímý tvar budovy. Vstupní podlaží objektu podkroví je tak nezbytně členěno na dvě základní zóny – předsíň s garáží a technickým zázemím a obytnou část s ložnicemi. Přízemí objektu je již věnováno pouze obytným účelům a hobby. Ústřední místností je zde obývací pokoj na západě otevřený do zahrady a propojený s venkovní terasou velkou prosklenou plochou krytou přesahem horního podlaží.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.