Facebook Pixel

Beroun

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Ing. Martin Němeček, Ph.D. a Ing. arch. Jiří Trávníček a kolektiv
Dispozice 5+kk+garáž
Užitná plocha 156 + 27 m²
Zastavěná plocha 141 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Beroun Rodinný dům Beroun Rodinný dům Beroun  - Pohled z jihovýchodu Rodinný dům Beroun  - Pohled z jihozápadu Rodinný dům Beroun  - Pohled ze severovýchodu Rodinný dům Beroun  - Pohled ze severozápadu

Popis

Rodinný dům je umístěn na rovinném pozemku. Objekt je navržen jako dvoupodlažní stavba, která je zastřešena sedlovou střechou s valbami o nízkém sklonu. Přesah střechy tvoří na stavbě poměrně výrazný prvek, je jím také ale samotná terasa a balkón. Omítka světlých tónů je na fasádě doplňována velkým množstvím dřevěného obložení. K domu je ze zadní strany připojen objekt garáže.

Vnitřní dispozice jsou řešeny prakticky a jednoduše, v přízemí se nachází společný obytný prostor spojený s kuchyní a jídelnou, dále pracovna. V patře jsou umístěny dva pokoje, ložnice a hygienického zázemí. Patro se taktéž může chlubit velkým množstvím šaten, které jsou přidruženy k jednotlivým pokojům. Jak z obývacího pokoje, tak z horní ložnice lze nerušeně pozorovat okolní krajinu skrze velká rohová okna. Terasa a balkón jsou z důvodů jejich lepšího využití zastřešeny.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.