Facebook Pixel

Třebonice

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Vápenopísková cihla, panelová KVH konstrukce
Architekt Ing. arch. Eva Poláčková
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 110.7 m²
Zastavěná plocha 79.7 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Třebonice Rodinný dům Třebonice Rodinný dům Třebonice Rodinný dům Třebonice Řez A-A Rodinný dům Třebonice - Pohled ze severu Rodinný dům Třebonice - Pohled z jihu Rodinný dům Třebonice - Pohled z východu Rodinný dům Třebonice - Pohled ze západu

Popis

Pozemek pro výstavbu rodinného domu se nachází v centru malebné vesnice Třebonice, jedná o část Prahy, obec vyniká zachovanými rysy venkovské architektury. Atributy pozemku, kterými je malá plocha, podlouhlý tvar, výrazná svažitost, měly velký vliv na návrh domu, který se soustředí právě na splynutí rodinného domu se svým okolím a na maximální využití předností výjimečného pozemku a zachování vysoké architektonické a funkční hodnoty.

Hmota domu je tvořena průnikem tradiční podlouhlé hmoty lidového domu završeného sedlovou střechou s malými přesahy a kvádru tvořící konzulu v rovině podkroví. Z pohledu ulice je zachováno tradiční průčelí domu, korunované kulatým oknem ve štítě. V pohledu ze zahrady pak dominujte vykonzolovaná hmota nad terasou, která zároveň tvoří zastínění obývacího pokoje pro letní období a částečně kryje terasu při nepřízni počasí. V nejnižším místě zahrady je umístěno kryté stání pro vůz se skladem.

V přízemí objektu se za vstupem nachází obývací pokoj s jídelnou a kuchyní a dále pak koupelna, toaleta a technická místnosti. V podkroví jsou umístěny dvě ložnice, odpočinková otevřená místnost s pracovnou, šatna, koupelna a prádelna.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.